مشارکت

سیستم درآمد زایی

یکی از نیازهای مسافران مترو در زمان سفرهای درون شهری نقشه مترو میباشد. نقشه مترو ابزاریست که بطور مداوم مورد نیاز مسافر قرار میگیرد و درحال حاضر کمبود آن در مترو تهران دیده میشود. چاپ نقشه های کاغذی برای شرکت مترو تهران بسیار هزینه بر و اقتصادی نیست، نقشه هایی که بصورت تابلو در ایستگاه ها نصب شده اند بسیار مبتدی هستند، به عبارتی این تابلو ها فقط خطوط و ایستگاه های مترو تهران را نمایش میدهند و خبری از موقعیت جغرافیایی ایستگاه، روش مسیریابی، تغییر مسیر، امکانات و خدمات رفاهی خطوط مترو تهران نمیباشد.

یکی از کارهای مفید و درآمدزا که میتوان در این خصوص انجام داد، تبدیل تابلو های ایستا به تابلوهای هوشمند نقشه مترو میباشد. ارائه این خدمات میتواند برای مسافران مفید باشد و همچنین مکانی برای درج تبلیغات بانکها، شرکتها، موسسه ها و غیره بشمار آید. میتوان نرم افزار سیستم مسیریاب پویا مترو را طوری توسعه داد و روی کیوسکهای سخت افزاری و پنل های دیواری نصب نمود تا بعنوان یک سیستم یکپارچه اطلاع رسانی هوشمند دو منظوره ( نقشه هوشمند و پنل تبلیغاتی ) مورد بهره برداری قرار گیرند.

این سیستم سالهاست که در کشورهای اروپایی و پیشرفته مورد استفاده قرار گرفته است و کار گزارها و سرمایه گزارهای آن سودهای خوبی نصیبشان شده است. درحال حاضر کمبود این فناوری در سیستم مترو تهران بخوبی احساس میشود، و نیاز دارد تا این طرح بطور جدی اجرا گردد. با توجه به بومی بودن نرم افزار سیستم مسیریاب پویا مترو و شرکت های داخلی که در ساخت کیوسکها و پنل های دیواری فعال هستند فقط یک گام به عرضه این فناوری باقی مانده است و آنهم تصمیم و اقدام  در این راستا میباشد.

بدینوسیله از تمام اشخاص حقیقی و حقوقی که مایل به مشارکت در خصوص طرح مذکور میباشند، دعوت به مذاکره میگردد. لطفاً نظرات و پیشنهادات خود را با ما درمیان بگذارید.

تصاویر چندین نمونه از تابلوهای هوشمند نقشه مترو با قابلیت نمایش تبلیغات شرکتی

k1k4 k2 k3

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*